Monika Siekierka - nominowana do Nagrody Osobowość Roku 2017 za koordynację pierwszego przeszczepienia wątroby w Bydgoszczy

Wersja do wydruku   

Miło nam poinformować,że członek naszego Stowarzyszenia Monika Siekierka została nominowana przez Kapitułę Redakcyjną Gazety Pomorskiej w prestiżowym Plebiscycie Osobowość Roku 2017.Monika Siekierka jest koordynatorem transplantacyjnym w programie przeszczepiania wątroby w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Wątroby Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy. Nominowana została za koordynację pierwszego przeszczepu wątroby w regionie (Klinika Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Wątroby Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy) oraz za wyjątkową życzliwość i serce dla pacjentów.
Na kandydatkę można jeszcze głosowac do 6 lutego 2018r. wysyłając sms o treści SPO.135 na numer 72355
Osobowość Roku 2017 to kolejna edycja prestiżowego plebiscytu Gazety Pomorskiej, w którym zostają docenione nietuzinkowe osobowości województwa kujawsko-pomorskiego. Laureatów wybierają swoimi głosami czytelnicy. Plebiscyt  jest okazją do zaprezentowania ludzi oraz ich dokonań, które zasługują na wyróżnienie i docenienie. Wyłania on osoby, które często nie zabiegają o aplauz, mimo że działają na rzecz lokalnej społeczności czy mieszkańców województwa.

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI