Narządy można kupić legalnie!

Wersja do wydruku   

Wątroba proszę ! Nerka oczywiście, płuco ychyyy a może serce , TAK!

Każdy kto chce może zakupić legalnie na swój użytek „potrzebny” narząd. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru samopoczucia. Każdy z narządów posiada „buźkę” która pokazuje swój nastrój! Narządy są wyjątkowe ponieważ są wykonane ręcznie i tak jak każdy z nas mają swój niepowtarzalny charakter. Dodatkowo są miękkie i przytulne.


Za pomysł i realizację odpowiedzialna jest Agnieszka Nieradka z wykształcenia dietetyk. Dietetyk to zawód przyszłości ale póki co Pani Agnieszka rozwija się dając możliwość dużym i małym dotknięcia tego co mamy w środku na wesoło i bez obaw.
 

Zachęcamy do odwiedzenia Pluszektorium – miejsca wolnego handlu
oraz do wsparcia najnowszego projektu Agnieszki Nieradki  książeczki pod tytułem
Co masz w środku?”


 „Co masz w środku?” odkryje pewną tajemnicę. Zdecydowana większość dorosłych nie wie, po której stronie ma wątrobę, czy boli ich brzuch czy też nerki. Książeczka uporządkuje wiedzę dorosłych, a dzieci wprowadzi w świat własnego organizmu i nauczy dbania o siebie już od najmłodszych lat – wyjaśnia Agnieszka Nieradka. – Obecnie są to szkice, zarysy, inspiracje. Im więcej funduszy uda się zebrać, tym więcej pola do manewru. Szkielet stworzyłam, ale nie chcę zamykać się na świeże uwagi i krytykę. Zdecydowana większość sukcesu to grafiki, dlatego chcę, by powstały za pomocą Alicji Gapińskiej, która jest związana z Pluszektorium od momentu powstania. Czeka nas cały proces współpracy z grafikiem i wydawcą, by książeczka osiągnęła oczekiwaną formę. Kładę spory nacisk na estetykę, dlatego też chcę współpracować z ludźmi, którym będzie zależało na jak najlepszym produkcie - wyjaśnia pani Agnieszka."

 

 

 

wykorzystano tekst Magdaleny Pudo ze strony dzieciakizklasa.pl

opracował 1P

KOMETARZE

Brak komentarzy
Projektowanie stron SSI