KOLEJNA PRO-TRANSPLANTACYJNA JESIEŃ W ŁOWICKICH SZKOŁACH.

Wersja do wydruku   


Więcej na: http://www.lowickiecku.pl/index.php/303-transplantacja-to-dar-zycia

28 listopada 2016 r. w II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM im. Mikołaja Kopernika w ŁOWICZU Pani Krystyna Rutkowska członkini Stowarzyszenia „ŻYCIE PO PRZESZCZEPIE” (14 lat po przeszczepie wątroby) oraz mgr Zbigniew Wojda koordynator transplantacyjny spotkali się z uczniami klas trzecich i propagowali ideę transplantacji. Młodzież i grono pedagogiczne w skupieniu i z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali prelekcji związanych z tą cudowną dziedziną medycyny. Było to już kolejne spotkanie dotyczące tematyki transplantacyjnej w tej szkole. I kolejne miłe zaskoczenie… Młodzież zadawała mnóstwo pytań, a OŚWIADCZENIA WOLI rozeszły się jak świeże bułeczki !!!

Więcej na: http://www.2lolowicz.pl/viewpage.php?page_id=11742 grudnia 2016 r., Pani Krystyna Rutkowska członkini Stowarzyszenia „ŻYCIE PO PRZESZCZEPIE” (14 lat po przeszczepie wątroby) oraz mgr Zbigniew Wojda koordynator transplantacyjny po raz pierwszy mieli przyjemność spotkać się z uczniami I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO im. Józefa Chełmońskiego w ŁOWICZU.

140 uczniów klas drugich i trzecich z ogromnym zainteresowaniem, w ciszy i skupieniu uczestniczyło w spotkaniu dotyczącym transplantologii. A na koniec mnóstwo pytań i dużo bardzo mądrych i osobistych refleksji. Było to dla nas niezwykle budujące doświadczenie!!! Do zobaczenia!


Komentarze

Brak komentarzy do tego artykułu

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

Projektowanie stron SSI