Bornholm - Transplant O.K!

Wersja do wydruku   

 

Nasze historie są bardzo podobne do siebie , jak i do wielu innych przeszczepionych czy też  oczekujących na transplantację osób.
Ada - przeszczepione serce 5 listopada 2009 roku.
Iza - powtórnie przeszczepiona nerka 22 lipca 2008 roku.
Obie jako młode mamy doswiadczone chorobą, walczyłysmy wytrwale. Wytrwale i z zangażowaniem również  rehabilitowałysmy się, ale nie w szpitalach czy sanatoriach, tylko na swieżym powietrzu, maszerując z kijami.
To Nordic Walking pozwolił nam na szybką i efektywną rehabilitację
Dlatego też propagując i transplantację w codziennej działalnoci naszego stowarzyszenia jak i niezłomna kondycję jaką jest Nordic Walking, postanowiłysmy połaczyć te 2 formy w jedno i tak oto na przełomie roku 2014 - 2015 zrodził sie pomysł obejcia wysypy Bornholm propomocji tranplantacji poprzez Nordic Walking.
120 km wzdłuz lini brzegowej
120 km propagowania transplantacji
120 km promocji aktywnego trybu zycia
120 km pokazania zycia jakim cieszą się ludzie po przeszczepie, jak dziękują za to że są, jak aktywnie pokazują, że warto ratować życie innych, gdy nie mozna uratowac już życia bliskich osób
120 km udowodnienia faktu, że Ci często dowiadczeni przez los, potrafia  robić rzeczy piekne i wielkie, a których można czerpać przykład na determinację, zaangażowanie i pasję

 

Komentarze

Brak komentarzy do tego artykułu

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

Projektowanie stron SSI