Grudziądz w dalszym ciągu zainteresowany edukacją

Wersja do wydruku   

Pod koniec lutego zakończyli swoje ferie uczniowie z województwa Kujawsko-Pomorskiego. I ponownie odezwały się szkoły, zapraszając naszych przedstawicieli do przeprowadzenia prelekcji transplantacyjnych. 
28 lutego gościłem w II Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego, gdzie w prelekcji wzięło udział ok. 100 uczniów. W czasie przerwy lekcyjnej dużo uczniów skorzystało z okazji by zadać nurtujące ich pytania. 
Kolejną szkolą był Zespół Szkół Rolniczych tzw. „Rolnik“ w Grudziądzu, gdzie na prelekcję udałem się wspólnie z naszą koleżanką Moniką Siekierką. Byliśmy bardzo zaskoczeni frekwencją w tej szkole, ponieważ w spotkaniu udział ponad 250 uczniów.
W czasie długiej przerwy między pierwszą a drugą godziną prelekcji Monika nie miała chwili odpoczynku, została zasypana pytaniami  związanymi z transplantacją. Z zadania wywiązała się celująco .
Eugeniusz Rydel

28. lutego gościłem w II Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego, gdzie w prelekcji wzięło udział ok. 100 uczniów. W czasie przerwy lekcyjnej dużo uczniów skorzystało z okazji by zadać nurtujące ich pytania. 

Kolejną szkolą był Zespół Szkół Rolniczych tzw. „Rolnik“ w Grudziądzu, gdzie na prelekcję udałem się wspólnie z naszą koleżanką Moniką Siekierką. Byliśmy bardzo zaskoczeni frekwencją w tej szkole, ponieważ w spotkaniu udział ponad 250 uczniów. W czasie długiej przerwy między pierwszą a drugą godziną prelekcji Monika nie miała chwili odpoczynku, została zasypana pytaniami  związanymi z transplantacją.

Z zadania wywiązała się celująco.

Eugeniusz Rydel

Galeria: http://www.przeszczep.pl/galeria_1654.htm

Komentarze

Brak komentarzy do tego artykułu

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

Projektowanie stron SSI